Orta Seviyedeki Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

tarafından
7
Orta Seviyedeki Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar


Kredi notu belirli bir puanın altında bulunan kişiler daha zor şartlar altında kredi ürünlerine başvuruda olumlu bir cevap alabilmektedir. Özellikle orta seviye olarak bilinen kredi notuna sahip kişilere kredi veren sınırlı sayıda bankanın olduğunu belirtmek gerekir. Belirli şartlara uyum sağlayan kişilerin orta seviyede bir kredi notu bulunsa dahi, bu bankalar üzerinden kredi alabilmesi söz konusu bir hale gelmiş olacaktır.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

Masrafsız ihtiyaç kredisi alımını mümkün bir hale getirmek isteyenlerin mutlaka incelemesi gereken bu adres kredi alımını oldukça kolay bir hale getiriyor. CEPTETEB ihtiyaç kredisinde sunulan faiz oranı ise yüzde 2.79 olarak belirlenmiş durumdadır. Kredi notu orta seviyede olanlara kredi sağlanabilmesi için düzenli bir gelire sahip olunması ve sicilin temiz olması yeterlidir. Bu özelliklere sahip olan kişiler kefilsiz ve belgesiz olarak ihtiyaç kredisi alma hakkına sahiptir. Son derece kolay adımlarla başvurulabilecek bu kredi türü sadece üç dakika içinde sonuca bağlanır. Özellikle konu hakkında hemen bir sonuca varmak isteyen kişiler bu nedenle tercihini bu adresten yana tutmalıdır.

Fibabanka Orta Seviyedeki Kredi Notuna Kredi

Fibabanka ihtiyaç kredisi almak isteyenlerin en çok yöneldiği seçeneklerden biri olarak kabul görüyor. Özellikle bu konuda kolay şartlar sunması ve düşük faiz imkanları bulundurması buraya olan yönelimin daha fazla artmasına neden oluyor. Kredi üst limitini 10 bin TL olarak belirleyen bankada vade üst sınırı ise 24 ay olarak tutulmuş durumdadır. Gelir belgesi talep etmeyen banka, orta seviyede kredi notuna sahip olan kişilerden kefil isteyebiliyor. Özellikle düzenli bir gelire sahip olmak sicilin temiz olması gibi konular kredi alımını biraz daha kolay bir hale getiren durumlar arasındadır. Bu bankaya ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunmak isteyen kişilerin gerekli olan belgelerle birlikte kendilerine en yakında bulunan Fibabanka şubesini ziyaret etmesi yeterlidir. Nüfus cüzdanı veya ehliyet, ikametgah, kredi talebinde bulunan kişinin adına kayıtlı olan fatura, ek gelir sunabilecekler için belge aranan belgeler arasında bulunuyor. Konu hakkında daha hızlı bir şekilde sonuca varmak isteyen kişiler, internet şubesi, mobil şube veya kısa mesaj başvurusu üzerinden ön başvuruda bulunarak banka üzerinden kredi alıp alamayacağını hemen öğrenebilir.

Aktifbank Kredi Notu Düşüklere Kredi

Aktifbank kredi notu düşük ve orta seviyede bulunanlara kredi yolu açan yerlerden biri olarak biliniyor. Bankayı tercih ederek son derece kolay şartlar altında nakit ihtiyaçlarınızı gidermek için hemen harekete geçebilirsiniz. Banka tarafından ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 2.89 olarak belirlenmiş durumdadır. Bu faiz oranı üzerinden en fazla 30 bin TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik bu kredi planına başvuruda bulunmak için banka şubesini ziyaret etmeye kesinlikle gerek kalmadan, internet şubesi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Düzenli bir geliri bulunan ve kredi notu biraz daha yüksek durumda olan kişilerin alabileceği kredi tutarı da buna göre fazla olacaktır.

Enpara Kefilsiz Belgesiz Kredi

Enpara ihtiyaç kredisi alımını oldukça kolay hale getiren adreslerden biri olarak biliniyor. Kredi alma sürecinde ortaya çıkan her türlü zorluğa çözüm getiren bu banka, konu hakkında zaman kaybı yaşamadan hemen sonuca ulaşmanıza neden olacaktır. Bu bakımdan kefil aramaya gerek kalmadan belgesiz bir şekilde ihtiyaç kredisi alımını mümkün bir hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda bu avantajlar orta seviyede kredi notuna kredi almak isteyenler içinde geçerli olacaktır. Özellikle düzenli bir şekilde çalıştığınız bir işe sahipseniz, siciliniz temiz durumdaysa, kara listede değilseniz bu banka üzerinden kredi alabilirsiniz. Enpara 50 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınızda yanınızda olacak bir isimdir. Bu kredi planında uygulanan faiz oranı ise yüzde 2.93’tür. Enpara kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler bankanın resmi internet sitesi üzerinden veya bankanın mobil uygulaması üzerinden başvuruda bulunabilirler. Kredi başvurusuna dair sonucu almak ise sadece birkaç dakikayı alacaktır.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

Düşük faizli kredi imkanı sunduğundan dolayı sıklıkla tercih edilen Ziraat Bankası, kredi alım konusunu oldukça kolaylaştıran adreslerden biri olarak biliniyor. Bankaya danışarak düşük faiz ve uzun vadeler aracılığıyla kredi alımını mümkün bir hale getirebilirsiniz. 30 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için bu bankaya kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Özellikle düşük veya orta seviyede bir kredi notunuz bulunuyorsa bu bankaya danışarak kredi alma ihtimalini biraz daha arttırabilirsiniz. Banka kredi başvurusu sırasında gelir belgesi veya kefil talep edebilmektedir. Düzenli bir gelire sahip olan ve sicili temiz olan kişilerin banka aracılığıyla kredi alma ihtimali biraz daha fazla olacaktır. Kredi başvurusunda bulunmak ise bu adres üzerinden son derece kolaydır. Dileyenler internet şubesi, dileyenler mobil şube veya bankamatikler üzerinden başvuruda bulunabilirler. İşlemleri biraz daha erken bir şekilde bitirebilmek için gerekli olan belgelerle birlikte doğrudan banka şubesinden kredi başvurusunda bulunmak mantıklı olacaktır.

Denizbank İhtiyaç Kredisi

Denizbank kredi notu düşük olanlara kredi imkanı sağlayan sayılı yerlerden biridir. Kredi notunuz düşük veya orta seviyede bulunsa dahi, ipotek göstermeden bu adres üzerinden ihtiyaç kredisi almak için harekete geçebilirsiniz. Ancak banka tarafından bazı şartların bulunduğunu belirtmek gerekiyor. Kredi talebinde bulunan kişinin sicilinin temiz olması, düzenli ve iyi bir gelirinin bulunması banka tarafından aranan şartlar arasında bulunuyor. Bu şartları sağlayamayan kişilerin ise banka vasıtasıyla kredi alabilmesi zordur. Banka aynı zamanda kredi başvurusu konusunda pek çok kolaylık sağlıyor. Bu şekilde kredi başvurusu dakikalar içinde yapılabilirken, krediye dair sonuçta aynı şekilde kısa bir süre içinde alınabiliyor. Kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler bankanın resmi internet sitesi üzerinden, mobil şube üzerinden, bankamatikler üzerinden ön başvuruda bulunabilirler. Kredi ön başvurusu eğer olumlu bulunursa, gerekli olan belgelerle birlikte en yakında bulunan Denizbank şubesini ziyaret etmek yeterli olacaktır.

Halkbank İhtiyaç Kredisi

Halkbank düzenli bir işe sahip olanlara ve orta seviyede kredi notuna sahip olanlara kredi sağlıyor. Düşük bir kredi notunuz bulunuyorsa ve çalışmıyorsanız banka üzerinden kredi çekmeniz imkansızdır. Ancak orta seviyede bulunan bir kredi notunuz bulunuyorsa, düşük tutarda da olsa kredi alabilme imkanınız bulunur. Halkbank kredi başvurusu için gerekli olan belgelerle birlikte en yakında bulunan Halkbank şubesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.