Denizbank Şube Çalışma Saatleri ve Açılış Saati (Öğle Arası)

tarafından
66
Denizbank Şube Çalışma Saatleri ve Açılış Saati (Öğle Arası)

1938 yılında Türk Denizcilik sektörüne finansman sağlamak için kurulan Denizbank, kurulduğu günden günümüze kadar gelişen ve büyüyen banka bireysel kullanıcılar ve kurumsal hizmetler için çalışma kapasitesini arttırmaya devam ediyor. 697 şubesi bulunan Denizbank’ın şubeleri Türkiye ve Bahreyn’de bulunuyor.

Orta sınıf halkın daha çok tercih ettiği bankalar arasında bulunan Denizbank, gerek müşteri kitlesi gerek çalışma kapsamı olarak Türkiye’de büyük rol oynuyor. Denizbank “Denizbank müşterisi olmak büyük bir ayrıcalık!” sloganıyla yoluna devam ederken sizler için uygun faiz oranları sunmaya devam ediyor.

DENİZBANK ÇALIŞMA SAATLERİ

Denizbank şubelerinin çalışma saatleri 09.00 ile 17.00 arasında olup öğle araları tatili 12.30 ve 13.30 arasındadır. Öğle tatilleri dışında 17.00′a kadar hizmet vermeye devam eden Denizbank hizmetlerinden yararlanma fırsatlarını kaçırmayınız.

İLGİLİDenizbank Havale – EFT Ücretleri ve Saatleri

Denizbank çalışma saatleri dışında Denizbank’ı kullanmak isterseniz Denizbank İnternet Bankacılığı ya da ATM’leri kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra 7/24 mesai yapan online müşteri hizmetleri aracılığıyla da ihtiyaç ve sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

Denizbank Müşteri Hizmetleri: 0850 222 0800

Dünya çapında bir banka olan Denizbank’ın hizmetlerinden yararlanabilmek için 7/24 internet bankacılığı aracılığıyla da işlemlerinizi ve sorunlarınızı gerçekleştirmeniz mümkün oluyor. Bu sayede 09:0017:00 şube çalışma saatleri dışında da hızlı ve güvenli bir hizmet alabiliyorsunuz.