Denizbank Mobil İnternet Şubesi Bankacılığı

tarafından
72
Denizbank Mobil İnternet Şubesi Bankacılığı

Zorlu Holding tarafından 1976 yılında satın alınmasının artından, Skerbank çatısı altına geçen Denizbank 14 milyondan fazla müşteriye hizmet vermektedir. Türkiye’de 761 şubesinin yanı sıra Denizbank, Mobil İnternet Şubesi Bankacılığı aracılığıyla 7/24 müşterilerine hizmet vermektedir.

14 milyondan fazla müşterisi bulunan Denizbank, 212 milyar liralık aktif büyüklüğünü sürekli geliştirmeye devam ettirmektedir.

MOBİL İNTERNET BANKACILIĞI

Dünyanın her noktasında kesintisiz olarak hizmet sağlayan Denizbank, Mobil İnternet Şubesi Bankacılığı ile havale, EFT, başvurular, fatura ödemeleri ve yatırım gibi birçok konuda internet üzerinden anında hizmet sağlıyor.

Denizbank Mobil İnternet Bankacılığı uygulaması aracılıüıyla kredi kartı başvurusunda bulunabilir, kredi kartlarınızı yönetebilir, sigorta işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak Denizbank hesabı açmak için en yakın Denizbank Şubesine gidebilir veya Mobil İnternet Bankacılığı ile Denizbank Hesabı başvurusunda bulunabilirsiniz.

DENİZBANK MOBİL UYGULAMASI

İnternet olan heryerden bankacılık deneyimini gerek tarayıcınızdan, gerekse ios ve android uygulamalarından gerçekleştirebilirsiniz. İki mobil platform içinde uygulaması bulunan Denizbank Mobil yardımıyla birkaç tıkla hesabınıza ulaşabilirsiniz.

Denizbank’ın Android ve IOS marketlerdeki uygulamalarına erişebilmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabiliyorsunuz. Denizbank’ın İnternet Bankacılığı hizmetlerinin tamamı uygulamalarda bulunuyor.

Elbette uygulamalara giriş yapabilmek için Denizbank müşterisi olmanız gerekiyor. İlk şifre işlemlerinizi ise Denizbank Müşteri Hizmetleri‘ni arayarak alabiliyorsunuz.