50 Bin TL Kredi Veren 5 Banka (KESİN BANKALAR)

tarafından
22
50 Bin TL Kredi Veren 5 Banka (KESİN BANKALAR)


Nakit ihtiyacını kolay yoldan gidermek isteyen kişilerin tercihi günümüzde bankalardan yana olmaktadır. Birbirinden cazip kredi fırsatları sunan bankalar, düşük faiz üzerinden kredi alımını kolaylaştırıyor. 50 bin TL kredi veren bankalar arayan kişiler ise, özellikle aşağıdaki seçenekler üzerinden kredi alımını daha cazip bir hale getirebilir.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi konusunda en çok tercih edilen seçeneklerden biri olan Vakıfbank, ihtiyacınız olan kredi tutarına daha basit bir şekilde erişmenize neden olacaktır. İhtiyaç kredisi konusunda faiz oranını %1.78 olarak belirleyen bankadan 60 ay vadeli olarak kredi alabilirsiniz. Buna göre 50 bin TL tutarındaki krediyi 36 ay vadeli olarak almak isteyen kişiler aylık olarak 2.004 TL ödeme yapmak durumunda kalır. Bu vade planına göre yapmanız gereken toplam kredi geri ödemesi ise 72.433 TL olarak belirlenecektir.

Ziraatbank İhtiyaç Kredisi

Düşük faiz ve uzun vadeler üzerinden ihtiyaç kredisi imkanı sunan banka, uzunca bir süre araştırma yapmaya gerek kalmadan en uygun şartlar altında kredi alımına aracı oluyor. Banka üzerinden 50 bin TL tutarında kredi alabilir ve bunu yüzde 1.80 faiz oranı üzerinden aylık olarak 2.012 TL olarak ödemeye başlayabilirsiniz. Bu şekilde yapmanız gereken toplam geri ödeme ise 72.709 TL olarak belirlenecektir. Banka bu kredi tutarını sağlayabilmek için öte yandan kredi talebinde bulunan kişiden kefil, düzenli bir aylık gelir, yüksek bir kredi notu gibi şartlar isteyebilir. Bunları sağlayamayacak olan kişilerin ise teminat durumunu karşılaması halinde kredi alabilmesi mümkün bir hale gelebilir.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi konusunda son derece cazip planlar ortaya çıkaran Yapı Kredi Bankası, aklınızdaki kredi tutarına daha basit bir şekilde erişmenize neden olur. Yapı Kredi Bankasında ihtiyaç kredisi faiz oranı ise yüzde 1.94 olarak belirlenmiş durumdadır. Buna göre bankayı tercih ederek 50 bin TL tutarında ihtiyaç kredisi alan kişiler 36 aylık vade planı üzerinden aylık olarak 2.066 TL ödeme yapmalıdır. Bu vade planı üzerinden toplam geri ödeme tutarı ise 74.654 TL olarak belirlenir. Banka kredi başvurusu sırasında kefil, teminat gibi ek durumlarda talep edebilir. Özellikle kredi notunun yüksek bir seviyede olması banka tarafından başvuru sırasında en çok önemsenen konulardan biridir. Bankaya kredi başvurusunda bulunmak için online kredi başvurusu, müşteri hizmetleri üzerinden başvuru, şube veya bankamatik üzerinden başvuru yollarından biri tercih edilebilir.

Akbank İhtiyaç Kredisi

50 bin TL ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında bulunan Akbank, uzunca bir arayışa girmeden en cazip seçenekleri görebileceğiniz adreslerden biridir. Banka aracılığıyla 60 aya varan uzun vadelerle birlikte ihtiyaç kredisi alabilir, almış olduğunuz krediyi yüzde 2.06 faiz oranı üzerinden ödeyebilirsiniz. Banka üzerinden 50 bin TL tutarında kredi alarak bunu 36 aylık vadelerle ödemeyi seçen kişiler aylık olarak 2.113 TL ödeme yapmalıdır. Bu vade planı üzerinden toplam geri ödeme tutarı ise 76.081 TL olarak belirlenir.

Fibabanka 50 bin TL İhtiyaç Kredisi

Fibabanka ihtiyaç kredisi faiz oranı 2019 yılında %1.85’tir. Buna göre bankadan 60 aya varan vadelerle birlikte ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. 50 bin TL tutarındaki krediyi 36 aylık vade planı üzerinden ödemeyi seçen kişiler aylık olarak 2.031 TL ödeme yapmalıdır. Banka öte yandan kredi notu yüksek durumda olan kişilerden kefil, belge gibi durumlarda talep etmez. Yani her açıdan daha kolay şekilde kredi almak isteyenler için idealdir.

50 Bin TL ihtiyaç Kredisi Başvurusu

50 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu için kredi talebinde bulunmak isteyenlerin karşısına birden fazla seçenek çıkar. Bunlar arasından onlar için en uygun yönteme karar vererek anında kredi başvurusunda bulunmak mümkündür. İnternet şubesi, mobil bankacılık, şube başvurusu, bankamatik başvurusu ve kısa mesaj üzerinden başvuru bu yöntemler arasında bulunur. Bu yöntemler üzerinden kredi başvurusu yaptığınızda ön başvuru yerine sayılır. Kesin olarak kredi alımını mümkün bir hale getirmek için banka tarafından talep edilen belgelerle birlikte en yakında bulunan banka şubesini ziyaret etmek yeterli olacaktır.

SİZE UYGUN KREDİ KAMPANYALARI BURADA

İnternet üzerinden kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler, çalışmak istediği bankanın resmi internet sitesine girerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. Kredi başvuru bölümüne yönelerek karşınıza çıkacak olan ihtiyaç kredisi başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmaya özen göstermelisiniz. Başvuru formunda istenen bilgiler arasında T.C kimlik numarası, gelir bilgisi, kredi vade tutarı ve kredi tutarı, adres bilgileri, çalışma bilgileri ve kişisel bilgiler bulunur. Bu detayları eksiksiz ve doğru bir şekilde dolduran kişilerin başvuru formunu gönder yazısına tıklayarak anında ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmaları mümkün bir hale gelecektir. Başvuruya dair detaylı sonuç başvuru formunda verilen cep telefonu numarasına dakikalar içinde gönderilmiş olur.

Mobil şube üzerinden 50 bin TL kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler bankanın kendi müşterisi durumunda olmalıdır. Çalışılacak bankanın resmi mobil uygulamasına banka bilgileri ile giriş yapıldıktan sonra, uygulama içinde karşınıza çıkacak olan kredi başvuru bölümüne giriş yapmanız ve kredi başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Yine aynı şekilde ihtiyaç kredisi başvuru formunda sorulacak olan detaylara doğru bir şekilde cevap vererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunlara ek olarak dileyenler daha hızlı bir sonuç görebilmek adına kredi için talep edilen belgelerle birlikte kendilerine en yakında bulunan banka şubesini ziyaret etmelidir. Ayrıca kısa mesaj üzerinden kredi başvurusu, müşteri hizmetleri üzerinden kredi başvurusu gibi yöntemlerle de bu konu hakkında hızlıca bir sonuca varabilirsiniz.

Bankaların kredi başvurusuna olumlu bir şekilde dönüş yapabilmesi için dikkat ettiği bazı kriterler vardır. Özellikle kredi talebinde bulunan kişinin düzenli bir gelirinin bulunması, sigortalı olması, kredi notunun yüksek olması, kara listede bulunmaması ve sicilinin temiz olması bu dönemde bankalar tarafından aranan şartlar arasında yer alır. Bu şartlara sahip olan kişiler diğerlerine göre biraz daha rahat ve hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi alabilmektedir.